نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
23. فروردين 1398 - 14:09
نمازگزاران گچسارانی همزمان با سراسر کشور و در حمایت از سپاه پاسداران، علیه اقدام اخیر آمریکا در راهپیمایی مردمی شرکت و انزجار خود از این اقدام را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، مردم شهید پرور، بصیر و انقلابی شهرستان گچساران پس از حضور در نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی مردمی شرکت کردند تا حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران علیه اقدام اخیر آمریکا را نشان دهند.

گچسارانی ها ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام پرافتخار و پرآوازه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در فهرست سازمان‌های تروریستی، شعارهایی نیز علیه استکبار جهانی وسردمنداران و متحدانش سر دادند.

مردم شهید پرور گچساران در این راهپیمایی ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انزجار خود را از اقدام سخیف آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صیهونیستی اعلام کردند.

این راهپیمایی از مقابل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) گچساران تا خیابان 9دی با حضور اقشار مختلف مردم همراه بود و مردم با سر دادن شعارهایی چون «ایران سپاهی شده، ترامپ روانی شده» ، «سپاهی و دلاوریم، پیرو خط رهبریم»، «ما همه با هم هستیم ،پشت ولایت هستیم» و «سپاهی سرافراز خدا نگهدار تو،بمیرد بمیرد دشمن خونخوار تو»راهپیمایی کردند.

نظرات کاربران

تازه های سایت