نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
30. آذر 1395 - 0:09
آخرین تمرین تیم تراکتورسازی به مدت 80 دقیقه و با حضور همه مهره ها و بازیکنان کلیدی این تیم انجام شد و شاگردان امیرقلعه نویی تمرینات تاکتیکی پیش از بازی با نفت و گازگچساران را بخوبی و با جدیت پشت سر گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب، تیم تراکتورسازی تبریز بعد از اینکه وارد شهرستان گچساران شد برای انجام آخرین تمرین خود پیش از بازی بلافاصله وارد مجموعه پدخندق گچساران شد و تمرین این تیم با حضور هواداران پرشور طرفدار تیم نفت و گاز گچساران انجام شد.

آخرین تمرین تیم تراکتورسازی به مدت 80 دقیقه و با حضور همه مهره ها و بازیکنان کلیدی این تیم انجام شد و شاگردان امیرقلعه نویی تمرینات تاکتیکی پیش از بازی را بخوبی و با جدیت پشت سر گذاشتند.

تیم تراکتورسازی تبریز از سروش رفیعی هافبک توانمند و ریزنقش خود در این دیدار بدلیل دوکارته بودن نمی تواند استفاده کند و این بازیکن به همراه دو مصدوم این تیم محسن بنگر و سعید آقایی در این سفر تیم تبریزی را همراهی نکردند.

دیدار حساس تراکتورسازی با نفت و گاز گچساران در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور عصر سه شنبه 30ام آذرماه در ورزشگاه شهدای نفت گچساران راس ساعت 14برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

تازه های سایت