نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
15. آبان 1397 - 14:57
فرماندارگچساران گفت: فرمانداری ساخته ام با اقتدار که هر کسی پا به فرمانداری بگذارد بفهمد فرماندار یعنی چه؟،تا ثانیه ای که فرماندار گچساران باشم پرستیژفرمانداری یعنی همین ،فرماندار باید مقتدر باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،عبدالرحیم رحیمی ،فرماندارگچساران درآیین تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش گچساران که درسالن باشگاه فرهنگیان این شهرستان با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد،گفت:امروز باید در این روز برای آقای پورالحسینی جشن بگیریم که اگر اعتقاد به قرآن و مسلمانی داریم؛ آسانترین کار هم همین سخنرانی است و خیلی از این عزیزان که الان در این جلسه حضور دارند روز اول هم نمی دانستند که آقای پورالحسینی درکجا مشغول بکار هستند؟.

از تاجگردون کمرنگ صحبت شد

وی افزود:حرف این است که ایشان روز اول با شناخت این مسئولیت را پذیرفتندو هیچکس منتی براین مردم ندارد همه این مسئولیت ها به پشتوانه نظام جمهوری اسلامی و خون شهداست،و هرکسی هم به اندازه توانش برای این انقلاب زحمت کشیده است.

فرماندارگچساران اظهارکرد:در گچساران همه این فرصت ها برای مدیران وجود دارد و دراین جلسه از دکتر تاجگردون کمرنگ صحبت شد و اگر این اعتبارات در طول این مدت وارد شهرستان نشده بود، بنده فرماندار هم نمی توانم ادعا کنم که فرماندار نمونه کشوری هستم.

رحیمی تصریح کرد:همه این عناوین در درجه اول به برکت نظام اسلامی است ،اما آنجا که گفته می شود اعتبارات نوسازی آموزش و پرورش 700میلیون تومان در سال 92بوده و در حال حاضر نزدیک به 4میلیارد تومان است، چطوری آمده است؟!.

همچنان برسرخودمان می زنیم

 فرماندارگچساران تصریح کرد:در ادارات شهرستان، مدیری که تدبیر دارد و مدیرت به این اعتبارات می دهد مهم است و می شود نقش پورالحسینی در آموزش و پرورش گچساران وگرنه در خیلی از ادارات ما اینچنین اعتباراتی نیز وجود دارد ولی ما همچنان برسرخودمان می زنیم.

سرم سفیدتر شده است

وی افزود:با چنین مدیریتی پروژه های شهرستان تعطیل می شود،دیوانه شدم موهایم خودش سفید بوده وسفیدترهم شده ،اما فرق یک مدیر این است که خودش تدبیر داشته باشد و بتواند با اعتبارات کارکند و برنامه ریزی کند.

برخی ها کاسه داغتر از آش نشوند

رحیمی بیان کرد:پورالحسینی جزو پنج مدیر برتر شهرستان است اما در شهرستان ما مسائلی باب می شود و این بسیار بد است ،روایت داریم که هیچ پست و مسئولیتی ماندگار نیست ،خواهشی دارم که برخی از دوستان کاسه داغتر از آش نشوند چه کسی می داند که پورالحسینی کجا می خواهد برود؟نمی گویم که بروی خرابش کنی؟!.

مدیرکل باید با بنده هماهنگ می کرد

فرماندار گچساران گفت:هیچکس دراین سالن نمی تواند بگوید که بیشتر از بنده فرماندار، پورالحسنی را دوست دارد،آقای زارع پورموظف بود با فرماندار گچساران مشورت می کرد و عرض می کرد که بنا دارد مدیرشهرستان را تغییر دهد ،درحالی که هماهنگ نکرد و بنده هم اجازه ندادم،هرچه هم اصرار کردند،موافقت نکردم.

باکسی تعارف نداریم

وی تصریح کرد:بنده فرمانداری ساخته ام با اقتدار که هر کسی پا به فرمانداری بگذارد بفهمد فرماندار یعنی چه؟،تا ثانیه ای که فرماندار گچساران باشم پرستیژفرمانداری یعنی همین ،فرماندار باید مقتدر باشد،مدیرکل راه و شهرسازی به شهرستان می آید وظیفه دارد به فرماندار اعلام کند در غیراینصورت گفتم باید برگردد؛خودمان بلدهستیم کارمان را انجام دهیم و با کسی تعارف هم نداریم.

پشت قضیه خیراست

رحیمی افزود:هرکاری داشته باشیم با آقای تاجگردون هماهنگ می کنیم و تصمیم می گیریم و حتما پشت قضیه خیراست،اگر فردا به من فرماندار گفتم باید بروی ،واقعا انتظار این است که بستگان بنده مداخله کنند و از این اقدام جلوگیری کنند؟.

آن چیزی که باید داشته باشم را دارم

فرماندارگچساران گفت:هرکسی هرطور که می خواهد درباره بنده قضاوت کنند بنده آن چیزی که باید داشته باشم را دارم و اگر آنرا از دست دادم وضع خراب است،آقای پورالحسینی ما زمین خورده سادات هستیم، هروقت در مدارس،دفاتر  و ساختمان های آموزش و پرورش قدم گذاشتم ،عشق کردم.

اگر زن ذلیل نبودم!

وی تصریح کرد:هر وقت از روستاها بازدید داشتم اگر زن ذلیل نبودم آرزو داشتم دریکی از روستاها خانه می خریدم و زندگی می کردم چرا بسیاری از خانه های روستایی به مراتب از وضعیت شهر ما بهتر شده اند.

وقت صحبت کردن هم ندارم

رحیمی بیان کرد:هر مدیری که صبح ساعت 7بیاید و ساعت 2برود و کاری نکند تا روز بعد ؛ کار و برنامه ای هم نداشته باشد باید برود،مدیرباید 7صبح سرکار باشد و خیلی هم بدبینانه نگاه کنیم باید 10شب خانه باشد، چرا که برنامه و کار فراوان وجود دارد،بنده وقت ندارم حتی یک دقیقه تلفنی با کسی حرف بزنم.

درگچساران واقعا کارمی شود

فرماندارگچساران گفت:در بافت فرسوده یک روزی قیمت خانه ها 30میلیون تومان قیمت داشت اما درحال حاضر همان خانه فرسوده بالای 90میلیون خرید و فروش می شود،در تمامی زمینه ها در شهرستان کار می شود و این مسائل شعار نیست و هیچ جای ایران چنین چیزی وجود ندارد و واقعاکار می شود.

اعتبارات 350میلیونی درگچساران

رحیمی تصریح کرد:حق آلایندگی تا قبل از سال 92وجود نداشت و ماهی 8تا 10میلیارد وارد شهرداری می شود و الان اعتبارات 3درصد نفت را اگر کنار بگذاریم اعتباری نداریم،امسال 350میلیارد تومان اعتبار در شهرستان درحوزه ملی و استانی و بقیه موارد آمده است.

وی افزود:در 40سال انقلاب امسال بهترین سال در حوزه مالی است به طوری که ما امسال 80درصد تخصیص گرفتیم و هیچ سالی از اول انقلاب تا امسال چنین تخصیصی نگرفته ایم با این همه مشکلاتی که دولت داشته است.

معلمی آبروی بنده است

فرماندارگچساران درادامه اظهارکرد:زیربنای هر مملکتی فرهنگ است و آموزش و پرورش باید در این زمینه حرف اول را بزند، نگران آقای پورالحسینی نباشید و بنده افتخار می کنم که 29سال بین شما عزیزان معلم بوده ام و آن معلمی آبروی بنده است.

انتهای پیام

 

  

دیدگاه‌ها

ضعیف ترین فرماندار تاریخ گچساران .... فقط دنبال اینه ببینه تاجگردون چه میگه

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها