نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
11. آبان 1397 - 13:00
امام جمعه گچساران گفت: دشمنان از عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی وحشت دارند و در حقیقت 13آبان خط بطلانی برتمامی تهدیدها و توطئه های دشمنان نظام اسلامی خواهد بود،این تهدیدهای دشمنان همه به دلیل احساس ترس آنها ست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت السلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به عظمت اربعین ابا عبدالله الحسین علیه السلام اظهارکرد:اربعین حسینی جهان را وادار به بهت کرد،اینکه پیامبر(ص)فرمودند که همه دنیا دست به دست هم بدهند نمی توانند عشق به حسین را از مومنین بگیرد،حرف حقی بود.

 وی افزود:سال به سال ابهت و عظمت اربعین حسینی، بیشتر دنیا را وادار به تعجب می کندو خیلی ها هم نمی فهمند و تمام تلاش دشمن این است که جریان اربعین حسینی کمتر شود و هرچه فتنه و توطئه می کنند باز هم نمی توانند.

حجازی گفت:تاریخ صبر کرد و عظمت اربعین را نشان داد که ان شاءالله اربعین مقدمه ظهور منجی عالم بشریت است و دشمنان روز به روز ناکام تر و ضعیف تر خواهند شد و برعظمت اربعین و مکتب تشیع افزوده خواهد شد.

امام جمعه گچساران تصریح کرد:هیچ قدرتی توانایی ایستادن مقابل مکتب حسینی و تشیع را نخواهد داشت پس شیعیان پیروز هستند و اربعین مقدمه ظهور خواهد بود.

وی درادامه با اشاره به مناسبت هایی 13آبان ماه بیان کرد:13آبان ماه سالروز تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه ، روز دانش آموز و نیز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ،روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

خطیب جمعه گچساران گفت:طبق روایتی از امیرالمومنین علیه السلام هر شخص و ملتی که مقابل استکبار ضعف نشان داد و مقابل ظلم و قلدری از خودشان مقاومت و ایستادگی نکند بدون شک به ذلت کشانده خواهند شد.

حجازی اظهارکرد:ملت سرفراز ایران اسلامی به رهبری حضرت امام راحل در مقابل رژیم پهلوی ایستادگی کردند و عامل منحوس آمریکا را از کشور بیرون راندند و تشکیل حکومت اسلامی دادند و از این حکومت اسلامی دنیا درس ها گرفت.

وی افزود:دشمنان از اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی وحشت دارند و در حقیقت 13آبان خط بطلانی برتمامی تهدیدها و توطئه های دشمنان انقلاب خواهد بود،این تهدیدهای دشمنان همه به دلیل احساس ترس است و آن موضوعی که می تواند تهدیدها و یاوه گویی های دشمنان را پاسخ دهد اتحاد،انسجام،تقوا و اطاعت از منصب ولایت است.

حجازی در ادامه گفت:اطاعت از ولی امر مسلمین آبرو می آورد،در پیاده روی اربعین خیلی از شخصیت های بزرگ و مسئولین کشور هم حضور داشتند،ملت و دولت با هم بودند جمعیت چند ده میلیونی در عراق با این مهمه مشکلات، دشمنان حتی نتوانستند یک ترقه بزنند.  

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:تا ما به فرامین و دستورات جانشین امام زمان(عج)عنایت داشته باشیم دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند بنابراین تلاش کنیم در مبارزه با تحریم و در بحث حل مشکلات کشور راه حل فقط اطاعت از ولایت است.

وی بیان کرد:پس می توان مقابل همه دنیا ایستاد همان طوری که پیامبر(ص)و حضرت امام راحل به تنهایی مقابل همه دشمنان ایستادند،مقام معظم رهبری در برخی از موارد هم به تنهایی اینچینن مقابله کردند.  

حجازی اظهارکرد:اگر متحد ، منسجم و مطیع جایگاه ولایت باشیم ان شاءالله پیروزی نزدیک تر خواهد بود،این 13آبان ماه امسال متفاوت تر از سال های گذشته است و باید متحد تر باشیم و همه و همه ملت و دولت همه بیاییم و مشکت محکم دیگری بردهان دشمنان و یاوه گویان بزنیم.

امام جمعه گچساران گفت:باید با اتحاد، انسجام و همدلی به همه دنیا ثابت کنیم که ملت بزرگ ایران با قدرت هرچه تمام تر و زیرپرچم ولایت با اقتدار و صلابت مقابل دشمنان ایستادگی خواهد کردو از آرمان های انقلاب دفاع خواهند کرد.

وی درادامه با اشاره به مراسمات پایانی ماه صفر در این شهرستان افزود:از فردا شب طبق روال گذشته مراسم عزاداری و سوگواری پنج شب آخر ماه صفر دراین شهرستان با حضور سخنران برجسته کشور حجت السلام گودرزی در مکان مصلای نماز جمعه ساعت 19و 30دقیقه برگزار خواهد شد.

حجازی تصریح کرد:انتظار این است همه مسئولین شرکت کنند و نسل جوان ، بازار و دانشگاهیان همه حضور پیدا کنیم تا از این نوع جلسات راهکارهایی پیدا کنیم تا نسل جوانمان را مقابل دشمنان بیمه کنیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها