نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
29. مهر 1397 - 19:31
تیم نفت و گازگچساران درچارچوب رقابت های لیگ دوفوتبال کشور ،تیم نیروی زمینی تهران را با شکست بدرقه کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،،از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در هفته هفتم این رقابت ها دو تیم نفت و گازگچساران و نیروی زمینی مقابل هم صف آرایی کردند.

دراین دیدار که عصر امروز در استادیوم شهدای نفت گچساران برگزار شد، نفتی های میزبان باتک گل "فرشید علیزاده" از روی نقطه پنالتی ،نیروی زمینی تهران را با شکست بدرقه کردند.

از مهمترین حواشی این دیدار می توان به اخراج بازیکن تیم نیروی زمینی در نیمه اول ونیز اخراج دروازبان نفت و گازگچساران در نیمه دوم اشاره کرد.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام 6 بازی، 3 برد، یک مساوی و 2 باخت، 6گل زده، 3 گل خورده و با کسب 10 امتیاز در بالای جدول گروه دوم این رقابت ها قرار گرفته است.

تیم نفت و گاز گچساران در این فصل از رقابت ها با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه،شهرداری بندرعباس و صبای قم در گروه دوم رقابت ها قرار دارد.

تیم های چوکا تاش،اتحاد کامیاران،شهرداری بم،مس نوین کرمان،استقلال اهواز،کاسپین قزوین،شهرداری همدان،فولاد نوین اهواز،داماش ایرانیان،مقاومت تهران،سردار بوکان،خوشه طلایی ساوه، راه آهن تهران و ایرانجوان بوشهر در گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند.

با این تفاسیر از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و یک تیم هم از طریق پلی اف به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می کند،از هر گروه نیز2 تیم به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط خواهد کرد که باید دید نفتی های گچساران در پایان این رقابت ها می توانند همچون فصل های گذشته در جمع مدعیان صعود به لیگ یک قراربگیرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها