نظرسنجی

عملکرد شورای ششم دوگنبدان را تا کنون چگونه ارزیابی می کنید؟
9. مرداد 1396 - 18:41
یکی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از امکانات و تجهیزات یک اداره کل شامل گریدر و لودر برای باغ شخصی خود جاده دسترسی ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، براساس اسناد و شواهد موجود که از سوی یکی از شهروند خبرنگاران به این پایگاه خبری ارسال شده است  این مدیر از امکانات تحت اختیارش برای ایجاد جاده ای طولانی به منظور دسترسی آسان به یک قطعه باغ گردوی خود در منطقه پشتکوه جلیل بویراحمد بکار گرفته است.

استفاده شخصی از تجهیزات دولتی توسط این مدیر کهگیلویه و بویراحمدی در حالی اتفاق افتاده است که بسیاری از جاده های روستایی در این استان به دلیل کمبود وسایل میکانیکی مانند لودر و بولدزر همچنان مسدود بوده و برخی نیز به طور کلی از نعمت راه مناسب بی بهره هستند. از طرفی این مدیر شهرستانی در حالی اقدام به انجام این قبیل کارها می کند که مورد حمایت مدیرکل استانی خود است.

 

از جمله ابزار ابتدایی یک مدیر توانمند، استفاده از اشراف قوی مدیریتی برای رصد و پایش مدیران و کارکنان تحت امر خود است. این مطلب این موضوع را می رساند که مدیرکل این سازمان اشراف کافی مدیریتی را در این حوزه ندارد و عملا بی کفایتی مدیریتی در حوزه کاری اش مشهود است. نکته قابل توجهی که می تواند بهتر دیده شود. آیا مسئولات محترم وزارت خانه مطبوع از چنین رویداد هایی در حوزه کاری این مدیرکل در کهگیلویه و بویراحمد اطلاعی دارند؟. مشخص نیست چه دست های پشت پرده ای در خصوص این قضیه دخیل است.

هرچند وظیفه این مدیر کهگیلویه و بویراحمد ایجاد زیرساخت ها در سطح استان است اما عدم توجه با این موضوع و بهره برداری از اموال دولتی برای جاده سازی برای یک باغ چند هکتاری در منطقه ای سردسیری خود گویای حقیقتی به نام " استفاده شخصی از بیت المال" است.

استفاده شخصی از بیت المال خلاف شرع و قانون است اما این مدیر بدون توجه به این موضوع از این امکانات برای ایجاد جاده دسترسی به باغ خود استفاده کرده و تاکنون نیز از سوی نهادهای نظارتی و قضایی برای برخورد با وی خبری منتشر نشده است و رسیدگی جدی به این موضوع از مطالبات مردمی است.

اینکه چرا یک مدیر با استفاده از امکانات و تجهیزات دولتی می تواند برای کارهای شخصی خود استفاده کند سوالی است که بسیاری از شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی با ارسال مستنداتی به این پایگاه خبری خواستار پیگیری و رسیدگی مسئولان ارشد استان و دستگاه های نظارتی و قضایی هستند.

این در حالیست که مدیرکل کهگیلویه و بویراحمدی این مدیر شهرستانی، همواره با خبرنگاران و اصحاب رسانه میانه خوبی ندارد و در برابر سوالات و مطالبات مردمی که در حیطه کارش از وی پرسیده می شود پاسخگو نیست و تاکنون نیز در برخی جلسات حاشیه هایی را ایجاد کرده است.

باید دید این مدیر کهگیلویه و بویراحمدی همچنان از امکانات دولتی برای منافع شخصی خود بهره می برد یا دستگاه های نظارتی با ورود به این موضوع ضمن پیگیری، با وی برخورد قانونی خواهند کرد.

بزودی صبح زاگرس، حسب وظیفه ذاتی رسانه ای خود مصاحبه ی مفصلی را با مسئولان سازمان مطبوع کشوری این اداره را در دستور کار قرار خواهند داد و تا حصول نتیجه موضوع را پیگیر خواهند بود.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/م

 

نظرات کاربران

تازه های سایت