نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
4. دى 1395 - 18:20
فعال سیاسی گچساران گفت:دشمنان برای عملیاتی کردن این ریسک بزرگ و حماقت آمیزفتنه 88، بدیهی بود که هم نیاز به گوگوش داشتند و هم به سروش، در این بازی که هاشمی می خواهد صحنه گردان اصلی آن باشد، مهره سفید شطرنج خود را انتخاب و بهترین گزینه برای این خیمه شب بازی موسوی می شود کسی که سوختن و از میدان به در رفتنش آنچنان ضرری نداشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،مصطفی جوزانی فعال سیاسی گچساران در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص حوادث فتنه 88 واهمیت حماسه 9 دی ،گفت: روزهایی مهمی هستند که در تاریخ و از گذشته تا به امروز رخ داده اند، چه از لحاظ عمق خشونت ها و کشتارهایی که به دلیل کینه جنگ اتفاق افتاده یا روزهایی که به مناسبت ها و افتخار آفرینی های قوم یا ملتی خاص تا به امروز اتفاق افتاده اند، که به دلایلی شاید بزرگتر و یا عظمتی شبیه به 9 دی داشته باشند.

وی افزود: اما به دلایلی که ما در نظام سیاسی اسلام و حکومت اسلامی معتقد هستیم، فقر ابعاد دینی و پشتوانه مردمی برای زنده نگه داشتن آنها همانند یوم الله 9دی نبوده است. امروزه هم می بینیم که با گسترده شدن فضای مجازی و رسانه ای هر از چندگاهی در همین کشور خودمان روزهایی برای تجمع افرادی خاص و ضد نظام، با پشتوانه مالی و گسترده ضد انقلاب در خارج از مرزها برای مثلا به چالش کشیدن و حاشیه سازی ها انتخاب می شوند، اما نتیجه آن چه می شود؟ آن هم با پشتیبانی سازمان یافته و مالی عظیم!!! نه همانند 9 دی که مردمی شکل گرفت و مردمی خواهد ماند.

جوزانی درادامه با اشاره به حرمت شکنی فتنه گران در روزعاشورا وچگونگی شکل گیری حماسه 9 دی تصریح کرد:اگر بخواهیم دشمنی  دشمنان خارجی نظام را در این قضیه و برنامه ریزی برای هر چندسال اغتشاش در کشور کنار بگذاریم و شکل گیری این روند را در داخل دنبال کنیم، به گذشته و سال 84 بازگشت می کنیم و پیروزی احمدی نژاد در آن انتخابات، آن هم نه در مقابل نامزدی ناشناس و گمنام بلکه در مقابل هاشمی.

این دانشجوی گچسارانی افزود: کسی که در شانزده سال قبل از 84، ریاست مادام خود را چه در ظاهر و چه در پشت پرده در دست داشت، به همین جهت غرور کاذب نسبت به مالخودپنداری نظام باعث می شود که استارت هر ده سال یک فتنه در کشور توسط دشمنان خارجی نظام، آغازش با این فتنه اکبر کلید زده شود، در این بازی که هاشمی می خواهد صحنه گردان اصلی آن باشد، مهره سفید شطرنج خود را انتخاب و بهترین گزینه برای این خیمه شب بازی موسوی می شود کسی که سوختن و از میدان به در رفتنش آنچنان ضرری نداشته باشد.

جوزانی اظهارکرد: برای عملیاتی کردن این ریسک بزرگ و حماقت آمیز، بدیهی بود که هم نیاز به گوگوش داشتند و هم به سروش، به همین جهت کسانی وارد این میدان می شوند که نه تنها اعتقادی به انتخابات و اصل نظام ندارند بلکه معتقد به روز عاشورا هم نباشند.

این فعال سیاسی گچساران درادامه گفت:پیام بنده به عنوان یک جوان دانشجو به سران فتنه همان پیام رهبری است، پشیمانی و پذیرش اشتباهی که اگر لطف پروردگار و نظر حضرت ولیعصر(عج) و رهبری مدبرانه نایب برحقش نبود، نظام را به لب پرتگاه و سراشیبی سقوط کشانده بود.

وی افزود: اماپیامی که خود به سران در حصر و بازیچه گان فتنه اکبر دارم، این است که به دوستان احمقی که بیرون در تکاپوی رهاسازی شما از این حصر خودساخته هستند، برسانید که لطفشان را از سر شما و هتل چندستاره ای که در آن اقامت دارید، کم کنند. اقتضای آزادی از حصر، دادگاهی شدن شما و هرآن به زباله دان تاریخ سپردنتان درپس حکم، محکمه است.

جوزانی در ادامه درخصوص چرایی خروج سران فتنه از مسیر انقلاب ،اظهارکرد:باید ببینیم که سران یا بازیگران فتنه از اول داخل در مسیر انقلاب بوده اند یا نه؟ اگر داخل در انقلاب بوده اند یعنی دوست تلقی می شدند، اعتقادی به آن داشته اند یا خیر!؟ اگر اطلاع داشته باشید اشخاصی که در اوایل انقلاب از طرفداران دو آتیشه امام(ره) و به اصطلاح پیروان خط امام بودند، به دلایلی دچار استحاله شده و امروزه اقرار به قبول نداشتن اصل اول قانون یعنی اصل ولایت فقیه در همان دوران امام بودند اما به جهت کاریزما و محبوبیت امام در بین توده جرات بیان و به چالش کشیدن آن را نداشتند!! پس شاخص داخل بودن در انقلاب و نظام، اعتقاد قلبی به آن خواهد بود.

این دانشجوی گچسارانی تصریح کرد: امروز هم می بینیم کسانی در کسوت روحانیت و مقام اجرایی در کشور، بر خلاف لق لقه زبانشان که دم از ولایت می زنند و احساس خطر برای انقلاب می کنند، عملکردشان هیچ گونه قرابتی با خواست رهبری ندارد، وبعید هم نیست شاید زمانی مهره دیگری از شطرنج فتنه اکبر باشند.

جوزانی در ادامه با اشاره به شاخصه بصیرت افزایی برای تشخیص فضای سالم و غبار آلود درجامعه گفت:اما تشخیص حق از باطل، اول اینکه هر شخص و جریانی قبل از اینکه دارای اجتهاد سیاسی در برخی مسائل باشند، باید خود را مهیای فضایی کنند که در یک جبهه علی علیه السلام و یارانش ایستاده اند و در سویی دیگر همسر و یاران پیامبر(ص).

وی افزود:یا در یک جبهه سید علی و یارانش و در سویی دیگر از نخست وزیر دوران جنگ گرفته، رئیسان جمهور نزدیک به امام و حتی بیت امام،در اینگونه حوادث و فضا قرار گرفتن دیگر اجتهاد سیاسی کارایی خود را از دست می دهد که چشم به دهان امام معصوم (ع)و نایبش در دوران غیبت بهترین شاخصه تشخیص در غبار فتنه است.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

دست خدا،بر سر ماست که خامنه ای،رهبر ماست ما با ولایت زنده ایم و تا جان در بدن داریم پیرو خط او و در ستیز با دشمنان او و منافقین او هستیم ،ان شا الله

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها