نظرسنجی

عملکرد فرماندار گچساران در مدت5 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
6. بهمن 1396 - 14:05
امام جمعه گچساران گفت: مسئولین شهر این پول ها را در فقر زدایی و ایجاد اشتغال جوانانمان خرج کنند این پول ها را در رشد فکری ،اخلاقی و معنوی جوانانمان خرج کنید اینکه دختر و پسری با هم برقصند والله هیچی مشکلی را از شهرمان حل نمی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،حجت الاسلام سید امین الله حجازی ،امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به سالروز شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها گفت:این مصیبت جانسوز و جانگداز را به همه مومنین و مومنات تسلیت و تعزیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت فرماید در ایام فاطمیه بتوانیم روضه ، محفل و جلسه ای به نحو مطلوب داشته باشیم.

وی افزود:صلاح نیست جلسات روضه اهل بیت علیهم السلام خلوت باشند و متاسفانه در جاهای دیگری مجالس بسیار شلوغی برپا می شوند اما جلسات روضه اهل بیت(ع) بسیار خلوتند که علت کم توجهی و کم اطلاعی است و تلاش کنیم در این ایام حداقل توشه ای از معرفت برداریم و درس بگیریم.

امام جمعه گچساران درادامه با اشاره به سالروز ورود تاریخی حضرت امام(ره) به میهن اسلامی در 12بهمن 57 تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند:"دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و مقطع رهایی ملت ایران است"، یعنی به حدی دشمنان در مملکت ما کاری با اسلام کردند که از اسلام جز اسمی بیش باقی نبودمراکز فساد ایجاد کرده بودند و علنا جوانان را گمراه می کردند.

دهه فجر یعنی دهه بازیابی عزت و شرف

خطیب جمعه گچساران گفت:لازم است که ما عمق دهه فجر ، نتیجه و دستاورد دهه فجر را بشناسیم و به نسل جوانمان معرفی کنیم چرا که دهه فجر یعنی دهه بازیابی عزت و شرف ملت ویعنی که این که ملت دوباره به عزت برگشتند واز انحراف و انحطاط نجات یافتند.

وی تصریح کرد:باید دهه فجر را بشناسیم و انگیزه ایجاد دهه فجر رابدانیم و به نسل جوان انتقال دهیم، دهه فجر یعنی یادآور فجر 1357که آنروز ملت از انحراف ، گناه و آلودگی نجات یافت و آنروز رسما مراکز فساد بسته شدند و بی حجابی و بی غیرتی به فراموشی سپرده شد.

تبلیغ اهداف دهه فجر برای نسل جوان

امام جمعه گچساران تصریح کرد:دهه فجر ثمره احیای معنویت اخلاق و احیای شرف ملت بود اما دشمن باز هم تلاش می کند همین شرف را از ما بگیرد و دهه فجری که پیش رو دارم توقع حقیر از همه مسئولین،دستگاه ها،نهادها ،بازاریان،دانشگاهیان و عموم مردم این است که اهداف دهه فجر را برای نسل جوانمان تبلیغ کنند.

حجازی اظهارکرد:اینکه چرا شهید دادیم ،چرا انقلاب کردیم و چرا خیلی ها زندان ها و تبعیدها رفتند بخاطر این بود که شرف و عفت این مملکت حفظ شودو غیرت این مملکت به باد نرود؛اما الان می بینیم در برخی جاها با پول بیت المال ونظام جمهوری اسلامی مقدمات بی توجهی به عفت و شرف ملت فراهم می شود.

برخی از مردم این شهر نان شب هم ندارد

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:به این مسئولین عرض می کنم که به این موارد دقت و توجه کنند و اجازه ندهند، برخی از مردم این شهر شام شب و نان هم ندارد اما می بینیم ده ها میلیون تومان علیه پیامبر(ص)و اهل بیت علیهم السلام خرج می شودبا اجرای کنسرت های آنچنانی،اصلا چرا این موارد ایجاد می شود.

رقص دختر و پسر با پول بیت المال

حجازی ادامه داد:آقایان مسئول چرا این پول ها باید در چنین جاهایی خرج شود،پول بیت المال برای رشد فکری جوانان است اما شما برای انحراف و انحطاط جوانانمان خرج می کنید،آنهم اختلاط دختر و پسری که با پول جمهوری اسلامی برقصند؟چه کسی این مجوز را داد؟!!

امام جمعه گچساران گفت:لذا از دستگاه محترم قضایی خواهشمندم که قرص و محکم جلوگیری کنند و از ریاست محترم دادگستری و از دادستان محترم شجاع شهر هم تشکر می کنم ؛ اول نصیحت می کنیم که آقایان پول مردم را برخلاف آیین اسلام و به انحراف کشاندن جوانان منصرف نکنید!.

رقص مختلط در سالن چراغ خاموش

وی ادامه داد:خرج پول در این راه ها حرام است و هرکس خرج کنند قطعا در این دنیا بی آبرو می شود و فردای قیامت به بدترین وضع به عذاب مبتلا می شود،جشن دهه فجر یعنی اینکه بگویند قبل از این انقلاب وضع مملکت چطور بود و بعد از انقلاب چه کارهایی شد وجشن یعنی این، نه اینکه دختر و پسر بیایند با هم برقصند؟! درحالی که چراغ های سالن را هم خاموش کنند؟!.

کسی خلاف شرعی انجام داد،گردنش را بشکنید

حجازی افزود:با اجازه چه کسی این کارها انجام می شوداین پول ها مال چه کسی است که باز خواهش می کنم این آخرین بار باشد و در شهر ما چنین مسائلی بوجود نیاید و از طرف هر قدرتی که می خواهد باشد و از مجموعه دستگاه قضایی شهرستان می خواهم که از این به بعد هرکسی هرقدرتی که هم داشته باشد بخواهد خلاف شرعی انجام دهد، محکم گردنش را بشکنید.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:جوانانمان بیکار هستند ومتاسفانه به دلایل گناه کاری ، بی عدالتی ،در برخی موارد پارتی بازی وهم بی توجهی به مردم، فقر از درو دیوار می بارد و آسمان و زمین هم قهر کرده اند، این وضع ماست و باز هم کاری می کنیم که مشکلاتمان بیشتر هم بشود.

رقص دختر و پسر هیچ مشکلی را حل نمی کند

حجازی ادامه داد:مسئولین شهر این پول ها را در فقر زدایی و ایجاد اشتغال جوانانمان خرج کنند این پول ها را در رشد فکری ،اخلاقی و معنوی جوانانمان خرج کنید اینکه دختر و پسری با هم برقصند والله هیچی مشکلی را از شهرمان حل نمی کنند ،نه مشکل اشتغال حل می شود نه مشکل فقر حل می شود نه مشکل باران حل می شود درحالی که روایات زیادی داریم که خیلی از مشکلات را این موارد ایجاد می کنند.

وی ادامه داد:نسل جوانمان را با تقوا ،معنویت ،اخلاق و رشد علمی هدایت بدهیم و وظیفه داریم جوانان را به سمتی سوق بدهیم که آینده و زندگی خوبی داشته باشد بنابراین این مسائل توجه داده شود تا از این به بعد هیچ وقت گلایه نکنیم.

انتهای پیام

 

دیدگاه‌ها

جناب حجازی لطفا باعث تفرقه نشید.شما در جایگاه حکم دادن نیستید.در ضمن چقدر مراسمات در منزل شما برگزار میشه و پول حیف و میل میشه.
جهت اطلاع شما منتقدی که حتما اطلاع از مسائل ندارید عرض میکنم 1- اینجا مملکت اسلامی است نه اروپا و آمریکا که این برنامه ها باعث وحدت و دوستی شود. 2-اگر این صحبت ها باعث تفرقه باشد معلوم است که مجلس بزم عده ای دلال حسابی به هم خورده است. 3- با پول من و شما و عده ای که محتاج نان شب هستند عده ای سازشان را کوک میکنن و مشغول .... و عده ای هم از این دلالی پولی به جیب . 4- امام جمعه مسئولیت دولتی و بودجه دولتی در اختیار ندارد که به فرمایش شما ریخت و پاش کند. 5- این به قول شما ریخت و پاش را مجلس روضه و نذری میگویند شما هم میتوانید بدون کارت دعوت تشریف ببرید آنجا . 6- امام جمعه ها در هیچ جای این مملکت حقوق بگیر دولت نیستند که از پول بیت المال حیف و میل کند 7-برپایی مراسم های مذهبی که با پولهای شخصی افراد و شبیه چیزی که منزل امام جمعه در سال یک یا دو بار برپا میشود در خانه های ایمانی مردم شهرمان کم نیست بنابراین اگر انتقادی دارید منصفانه و از روی تحقیق و آگاهی در مورد افراد بفرمایید
رقص مختلط گناهش بیشتره یا استخدام های فامیلی و دهدشتیهای عزیزی که شما گزینش اداراتشون میکنی.لطفا نظرم را بزار تا متوجه حریت و آزادگی خبرگزاری شما بشیم .تا جایی شناخت دارم این خبرگذاری تاکنون حقیقت گو بوده پس ثابتش کن برای ما جوانان
اگر ادارات این قدر گوش به فرمام امام جمعه بودند که تا حالا خیلی از مشکلات جوانهای بیکاری مثل من و امثال من حل شده بود
خدا رحمت کنه متقی کاشانی رو .خدایا خودت شهر ما رو از دست ... نجات بده .آره خیلی از روحانی ها رو دیدم که از اخلاق و کارها و پارتی بازی های شما راضی نبودند و آه میکشیدن و نفرین میکردن

نظرات کاربران

تازه های سایت

پربازدیدها